Haber
Van’da 1 kilo 795 gram uyuşturucu ele geçirildi, 2 şüpheli hakkında işlem başlatıldı
![](https://haber-sarigol.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/vanda-1-kilo-795-gram-uyusturucu-ele-gecirildi-2-supheli-hakkinda-islem-baslatildi-xByDJBs7.webp)
Van’da geçen hafta 1 kilo 795 gram uyuşturucu madde ele geçirilirken, 2 zanlı adliyeye sevk edildi.
İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, uyuşturucu ticareti, taşıma veya depolama faaliyetinde bulunanlar ile sokak satıcıları hakkında çalışmalar sürüyor.
Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerince 31 Temmuz-6 Ağustos tarihlerinde düzenlenen operasyonlarda 1 kilo 795 gram sentetik uyuşturucu ele geçirildi.
Gözaltına alınan 2 zanlı hakkında işlem başlatıldı.